Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 24.10.2017, 05:47

ТИШИЦЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Педагогічна рада

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                            наказ по Тишицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

                                                                                від 27.05.2016  № ____

 

Рішення педагогічної ради

від 27.05.2016                                                                                      Протокол №6

Про нагородження учнів Похвальним листом

«За високі досягнення у навчанні

  

   Заслухавши та обговоривши інформацію  Лук’янчук Н.С., заступника директора з навчально-виховної роботи, «Про нагородження учнів Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»,  педагогічна рада

ПОСТАНОВИЛА   1. Нагородити похвальним листом «За  високі досягнення у навчанні» наступних учнів:

     1. Ковальчук Вікторію Романівну – 2-А кл.

     2. Удодішина Дмитра Андрійовича – 2-Б кл.

     3. Федаса Владислава Романовича – 2-Б кл.

     4. Трофимчук Аліну Володимирівну – 2-Б кл.

     5. Семенюк Надію Геннадіївну – 2Б кл.

     6. Сидорук Валентину Михайлівну – 3-А кл.

     7. Осійчук Яну Сергіївну -3-А кл.

     8. Осійчук Владислава Петровича – 3-А кл.

     9. Ясковця Віталія Сергійовича – 3-А кл.

     10. Удода Василя Миколайовича – 3-Б кл.

     11. Удод Софію Василівну – 3-Б кл.

     12. Федас Вікторію Сергіївну – 3-Б кл.

     13. Марковець Вікторію Михайлівну – 4-А кл.

     14. Савчук Аліну Олександрівну – 4-А кл.

    15. Трохимчика Юрія Вікторовича – 4-А кл.   

    16. Ваташко Ольгу Сергіївну – 4-Б кл.

    17. Дячук Карину Ігорівну – 4-Б кл.

    18. Трохимчук Анну Сергіївну – 4-Б кл.

    19. Ковбар Аліну Анатоліївну – 4-Б кл.

    20. Ваташко Олександра Сергійовича – 5-А кл.

    21. Мельник Юлію Олександрівну – 5-А кл.

    22. Осійчук Альону Миколаївну – 5-А кл.

    23. Галайчука Олександра Віталійовича – 5-Б кл.

    24. Осійчук Юлію Петрівну – 5-Б кл.

    25. Хильчука Олександра Анатолійовича – 5-Б кл.

    26. Дзюбук Оксану Олександрівну  – 6-А кл.

  27. Трохимчук Яну  Павлівну  – 6-Б кл.

  28. Радько Павла Васильовича – 7-Б кл.

  29. Коваля Віталія Сергійовича – 7 кл.

  30. Саванчук Оксану Анатоліївну – 7 кл.

  31. Федаса Владислава Володимировича – 7 кл.

  32. Дячук Валерію Ігорівну – 8-А кл.

  33. Осійчука Владислава Вікторовича – 10 кл.

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                            наказ по Тишицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

                                                                                від 27.05.2016  № ____

 

Рішення педагогічної ради

від 27.05.2016                                                                                      Протокол №6

 

Про закінчення учнями 1 – 8, 10 класів

2015 – 2016 навчального року і

переведення до наступних класів

    Заслухавши та обговоривши інформацію  Лук’янчук Н.С., заступника директора з навчально-виховної роботи, «Про закінчення учнями 1 – 8, 10 класів 2015 – 2016 навчального року і переведення до наступних класів»,  педагогічна рада

 

ПОСТАНОВИЛА:

1. Перевести до другого класу наступних учнів:

1. Галайчука Мирослава Віталійовича

2. Дімітрову Ольгу Олександрівну

   3. Дімітрова Віталія Михайловича

4. Ковальчук Софію Сергіївну

5. Ковальчук Христину Валеріївну

6. Крука Владислава Андрійовича

7. Марковця Павла Михайловича

8. Матящука Івана Олександровича

9. Матяшук Юлію Сергіївну

10. Мельника Романа Олексійовича

11. Саванчука Миколу Сергійовича

12. Саванчук Надію Олексіївну

13. Савчука Романа Юрійовича

14. Савчук Тетяну Сергіївну

15. Тарасюк Анастасію Миколаївну

16. Трохимчук Маргариту Сергіївну

17. Федас Іванну Сергіївну

        18. Чалого Ігоря Сергійовича

         19. Батуру Віталія Руслановича

                    20. Клімова  Адама Анатолійовича

                    21. Клімову Надію Анатоліївну

                    22. Круглик Вікторію Сергіївну

                    23. Лещенко Софію Сергіївну

                    24. Максімова Назара Вікторовича

                    25. Матящука Дмитра Олександровича

                    26. Мельника Артема Олексійовича

                    27. Осійчук Василя Вікторовича

                    28. Осійчук Поліну Петрівну

                    29. Радюк Валентину Вікторівну

                   30. Савчук Тетяну Олександрівну

                   31. Свиридюк Вікторію Сергіївну

                   32. Тихончук Карину Сергіївну

                   33. Удода Володимира Петровича

                   34. Удод Марину Сергіївну

                   35. Удодішина Олександра Андрійовича

                   36. Хильчука Владислава Петровича

                   37. Хильчук Максима Миколайовича

                   38. Ясковця Віталія Олексійовича

2. Перевести до третього класу наступних учнів:

  1. Гречко Анастасію Сергіївну
  2. Клімову Єлизавету Василівну
  3. Ковальчук Вікторію Романівну
  4. Ковбара Романа Вікторовича
  5. Краску Ольгу Володимирівну
  6. Марковця Андрія Олексійовича
  7. Мельника Артема Олександровича
  8. Осійчук Вікторію Іванівну
  9. Осійчука Владислава Романовича
  10. Осійчука Дмитра Андрійовича
  11. Савчука  Миколу Сергійовича
  12. Сидорука Владислава Михайловича
  13. Трохимчук Аліну Михайлівну 
  14. Трохимчука Андрія Сергійовича 
  15. Трохимчук Катерину Сергіївну
  16. Ціпан Юлію Олексіївну
  17. Чмута Сергія Андрійовича
  18. Ясковець Юлію Ярославівну
  19. Василець Марію Олександрівну
  20. Клімова Дмитра Анатолійовича
  21. Клімова Павла Сергійовича
  22. Ковальчук Валентину Олександрівну
  23. Лук’янчук Софію Володимирівну
  24. Марковця Петра Олександровича
  25. Матяшук Ірину Олексіївну
  26. Мельник Марію Миколаївну
  27. Онищука Дениса Анатолійовича
  28. Полейчука Назара Миколайовича
  29. Саванчук Дарію Миколаївну
  30. Семенюк Надію Геннадіївну
  31. Тихончука Богдана Сергійовича
  32. Трофімчук Аліну Володимирівну
  33. Удодішина Дмитра Андрійовича
  34. Федаса Владислава Романовича
  35. Хильчука Назара Петровича
  36. Ясковець Ірину Михайлівну
  37. Ясковця Михайла Олексійовича
  38. Ясковець Світлану Валеріївну

3. Перевести до четвертого класу наступних учнів:

1. Гончара Віталія Юрійовича

2. Дячук Карину Леонідівну

3. Коваль Мирославу Сергіївну

4. Ковальчука Олега Валерійовича

5.Ковбара Олександра Миколайовича

6.Крука Вадима Валерійовича

7.Куца Дмитра Сергійовича

8.Осійчук Яну Сергіївну

9.Осійчука Владислава Петровича

10.Петрик Яну Юріївну

11.Савчук Наталію Вікторівну

12.Сидорук Валентину Михайлівну

13.Федаса Сергія Анатолійовича

14.Холод Вікторію Володимирівну

15.Ціпана Сергія Олександровича

16.Чалий Ірину Сергіївну

  1. Ясковеця Віталія Сергійовича

  18.Ясковець Юлію Миколаївну

  19.Дімітрову Юлію Сергіївну

       20.Ковальчука Олега Сергійовича

  1.  Круглика Вадима Сергійовича
  2. Марковця Андрія Олександровича
  3. Матяшука Миколу Сергійовича
  4. Матяшук Надію Олександрівну
  5. Примак Віту Михайлівну
  6. Радюк Ольгу Вікторівну
  7. Саванчук Аліну Олексіївну
  8. Саванчука Віталія Володимировича
  9. Соловйова Вадима Олексійовича
  10. Трохимчука Івана Вікторовича
  11. Трохимчука Віталія Вікторовича
  12. Трохимчук Марину Анатоліївну
  13. Удода Василя Миколайовича
  14.  Удод Софію Василівну
  15.  Федас Вікторію Сергіївну

  36. Хильчук Альону Сергіївну

37.Шельчука Миколу Валерійовича

    38. Ясковця Владислава Володимировича

  5. Перевести до п’ятого  класу наступних учнів:

  1. Гончар Олену Володимирівну
  2. Ковальчук Юлію Олександрівну
  3. Лещенка Олександра Сергійовича
  4. Марковець Анну Володимирівну
  5. Марковця Валерія Олександровича
  6. Марковець Вікторію Михайлівну
  7. Осійчука Андрія Сергійовича
  8. Осійчук Юлію Леонідівну
  9. Савчук Аліну Олександрівну
  10. Савчука Андрія Петровича
  11. Савчука Вадима Геннадійовича
  12. Свиридюка Олександра Сергійовича
  13. Сидорука Сергія Андрійовича
  14. Трохимчука Юрія Вікторовича
  15. Федас Ольгу Володимирівну
  16. Хильчук Вікторію Сергіївну
  17. Чмут Юлію Андріївну
  18. Ахнюк Тетяну В’ячеславівну
  19. Дімітрова Івана Михайловича
  20. Дячук Карину Ігорівну
  21. Чалого Василя Сергійовича
  22. Лук’янчука Данила  Володимировича
  23. Тарасюка Романа Миколайовича
  24. Трохимчук Анну Сергіївну
  25. Ваташко Ольгу Сергіївну
  26. Ясковця Максима Миколайовича
  27. Радько Олексія Васильовича
  28. Савчука Андрія Федоровича
  29. Ковбар Аліну Анатоліївну
  30. Марковця Дмитра Олексійовича
  31. Тарасюк Вікторію Сергіївну
  32. Федас Аліну Андріївну
  33. Шельчук Марину Миколаївну
  34. Онищука Віталія Анатолійовича
  35. Саванчука Валерія Миколайовича

5. Перевести до шостого класу наступних учнів:

  1. Ахнюк Анну В’ячеславівну
  2. Ваташка Олександра Сергійовича
  3. Гуцалюка Володимира Євгенійовича
  4. Мельник Галину Миколаївну
  5. Мельник Юлію Олександрівну
  6. Осійчук Альону Миколаївну
  7. Осійчука Віталія Андрійовича
  8. Осійчука В’ячеслава Вікторовича
  9. Осійчука Романа Сергійовича
  10. Осійчука Юрія Івановича
  11. Петрика Дмитра Юрійовича
  12. Саванчука Валерія Петровича
  13. Соловйова Павла Олексійовича
  14. Трохимчук Людмилу Анатоліївну
  15. Холод Ірину Володимирівну
  16. Шельчука Олександра Миколайовича
  17. Ясковця Владислава Валерійовича
  18. Галайчука Олександра Віталійовича
  19. Клімова Михайла Анатолійовича
  20. Клімова Назара Анатолійовича
  21. Ковальчука Віталія Сергійовича
  22. Коваля Павла Сергійовича
  23. Лук’янчук Яну Сергіївну
  24. Осійчук Юлію Петрівну
  25. Саванчук Вікторію Сергіївну
  26. Саванчука Віталія Петровича
  27. Тихончук Ольгу Юріївну
  28. Трофимчука Ростислава Володимировича
  29. Трохимчук Тетяну Вікторівну
  30. Удода Назара Миколайовича
  31. Федаса Миколу Сергійовичу
  32. Федас Іванну Вікторівну
  33. Хильчука Олександра Анатолійовича
  34. Ціпана Віталія Олександровича
  35. Василюту Івана Івановича

   6. Перевести  до сьомого класу наступних учнів:

  1. Василець Катерину Олександрівну
  2. Василець Світлану Миколаївну
  3. Дзюбук Оксану Олександрівну
  4. Клімова Вадима Васильовича
  5. Клімова Тараса Олександровича
  6. Крук Тетяну Андріївну
  7. Марковця Віталія Володимировича
  8. Онищук Яну Анатоліївну
  9. Осійчука Дмитра Сергійовича
  10. Примак Ірину Михайлівну
  11. Саванчука Романа Олексійовича
  12. Савчука Віталія Володимировича
  13. Сидорука Андрія Івановича
  14. Сидорука Сергія Васильовича
  15. Трохимчук Віту Вікторівну
  16. Федас Яну Андріївну
  17. Ясковець Ірину Анатоліївну
  18. Ясковця Олександра Юрійовича
  19. Коваля Дмитра Сергійовича
  20. Ковальчук Ольгу Володимирівну
  21. Ковбар Наталію Миколаївну
  22. Клімов Аліну Сергіївну
  23. Лопачук Ірину Олександрівну
  24. Матяшука Сергія Олеговича
  25. Матяшук Юлію Олександрівну
  26. Матяшука Юрія Олександровича
  27. Нечипорко Ангеліну Вікторівну
  28. Осійчука Владислава Леонідовича
  29. Радько Павла Васильовича
  30. Саванчука Максима Сергійовича
  31. Сидорука Василя Андрійовича
  32. Трохимчук Яну Павлівну
  33. Ціпан Наталію Олександрівну
  34. Ясковця Вадима Сергійовича
  35. Ясковця Сергія Володимировича

  7. Перевести до восьмого класу наступних учнів:

  1. Василець Тетяну Юріївну
  2. Гончар Марію Юріївну
  3. Гуцалюк Катерину Євгенівну
  4. Захарчук Діану Петрівну
  5. Клімова Анатолія Сергійовича
  6. Коваля Віталія Сергійовича
  7. Ковальчук Анну Сергіївну
  8. Ковальчука Сергія Олександровича
  9. Ковбара Романа Анатолійовича
  10. Ковбар Тетяну Миколаївну
  11. Лук’янчук Анну Володимирівну
  12. Мазур Анастасію Іванівну
  13. Марковця Віктора Вікторовича
  14. Матяшук Марію Олександрівну
  15. Матяшук Наталію Вікторівну
  16. Мельник Анастасія Олександрівна
  17. Саванчук Катерину Петрівну
  18. Саванчук Оксану Анатоліївну
  19. Савчук Світлану Федорівну
  20. Тихончука Сергія Юрійовича
  21. Трохимчук Ольгу Анатоліївну
  22. Трохимчук Катерину Михайлівну
  23. Удод Юлію Миколаївна
  24. Федаса Владислава Володимировича
  25. Федас Ірину Вікторівну
  26. Федас Тетяну Володимирівну
  27.  Ціпана Миколу Олександровича
  28.  Ясковця Василя Михайловича
  29.  Ясковця Сергія Ігоровича

8. Перевести до дев'ятого класу наступних учнів:

  1. Боднарук Анастасію Олександрівну
  2. Боднарук Валентину Юріївну
  3. Василець Марію Миколаївну
  4. Дячук Валерію Ігорівну
  5. Клімова Петра Володимировича
  6. Ковальчук Діану Сергіївну
  7. Крука Віталія Валерійовича
  8. Лук’янчук Ірину Володимирівну
  9. Матяшука Миколу Олександровича
  10. Мельника Сергія Миколайовича
  11. Нечипорко  Оксану Сергіївну
  12. Савчука Романа Петровича
  13. Савчук Світлану Геннадіївну
  14. Федас Катерину Анатоліївну
  15. Хильчук Ірину Анатоліївну
  16. Шельчука Віталія Володимировича
  17. Василець Вікторію Вікторівну
  18. Клімова Андрія Олександровича
  19. Ковальчук Віту Михайлівну
  20. Ковальчука Івана Олександровича
  21. Марковець Аню Михайлівну
  22. Матяшука Олександра Олексійовича
  23. Нечипорко Ірину Вікторівну
  24. Онищука Анатолія Анатолійовича
  25. Панасюк Людмилу Василівну
  26. Сидорук Марію Василівну
  27. Тарасюк Оксану Сергіївну
  28. Трохимчука В’ячеслава Володимировича
  29. Трохимчука Дмитра Михайловича
  30. Удода Владислава Богдановича
  31. Ясковець Катерину Анатоліївну

   9. Перевести до одинадцятого класу наступних учнів:

  1. Дзюбук Ірину Олександрівну
  2. Захарчук Марію Петрівну
  3. Ковальчука Володимира Олександровича
  4. Ковбар Ольгу Анатоліївну
  5. Крук Карину Андріївну
  6. Клімова Сергія Васильовича
  7. Матяшука Андрія Вікторовича
  8. Матяшук Наталію Олегівну
  9. Саванчука Олексія Миколайовича
  10. Свиридюка Олега Леонідовича
  11. Федаса Богдана Вікторовича
  12. Шельчук Юлію Петрівну
  13. Ясковця Івана Олексійовича
  14. Боднарук Вікторію Олександрівну
  15. Ковальчука Андрія Сергійовича
  16. Ковальчука Олега Михайловича
  17. Ковбар Катерину Вікторівну
  18. Матяшука Дмитра Сергійовича
  19. Осійчука Віталія Вікторовича
  20. Саванчук Катерину Олексіївну
  21. Савчука Олександра Петровича
  22. Сидорук Олену Василівну
  23. Удода Андрія Анатолійовича
  24. Удода Андрія Сергійовича
  25. Шабатюка Олексія Миколайовича

     26. Ясковця Василя Анатолійовича

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                            наказ по Тишицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

                                                                                від 27.05.2016  № ____

 

Рішення педагогічної ради

від 27.05.2016                                                                                      Протокол №6

 

Про випуск учнів 11 класу

 

         Заслухавши та обговоривши інформацію  Дячук О.П., директора школи, «Про випуск учнів 11 класу»,  педагогічна рада

ПОСТАНОВИЛА:

         1.Вручити атестат про повну загальну середню освіту і випустити зі школи  наступних учнів:

1. Васильця Сергія Юрійовича

2. Дячук Оксану Леонідівну

3. Іванова Миколу Леонідовича

4. Клімова Андрія Анатолійовича

5. Клімова Валерія Анатолійовича

6. Клімова Олександра Олександровича

7. Копця Сергія Вікторовича

8. Кравчука Андрія Миколайовича

9. Лук’янчук Катерину Сергіївну

10. Марковця Григорія Вікторовича

11. Матяшук Інну Сергіївну

12. Миронець Марію В’ячеславівну

13. Онищука Володимира Анатолійовича

14. Осійчук Світлану Вікторівну

15. Саванчука Віталія Анатолійовича

16. Саванчука Євгена Миколайовича

17. Савчука Василя Геннадійовича

18. Савчука Віталія Геннадійовича

19. Сидорук Олену Олексіївну

20. Сидорову Оксану Леонідівну

21. Удода Андрія Володимировича

22. Шельчука Володимира Валерійовича

23. Чмута Артура Вікторовича

24. Ціпана Анатолія Олександровича

25. Ясковця Віктора Сергійовича

26. Ясковець Ніну Миколаївну

 

 

Голова педради                                                                                 О.П.Дячук

Секретар педради                                                                           О.П.Осійчук

 

Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz